![](http://xn--baclarhaber-utb9u.com/wp-content/themes/OneNews/img/logo.png)
Kreş Öğrencilerine Ramazan Davulu Sürprizi
![Kreş Öğrencilerine Ramazan Davulu Sürprizi Kreş Öğrencilerine Ramazan Davulu Sürprizi](https://xn--baclarhaber-utb9u.com/wp-content/uploads/2024/03/kres_ogrencilerine_ramazan_davulu_surprizi_h60364.jpg)
Karabük Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde eğitim gören kreş öğrencilerimiz bizlerden Ramazan davulu istediler. Onları mutlu etmek, çocukların coşkusuyla bir arada olmak muhteşemdi.
Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker; “Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Ramazan onlarla ayrı bir güzel” diyerek çocukların sevincine ortak oldu.
Karabük Mahallesi
Yorumlara Kapalı