THY Avrupa Ligi'nde fikstür belli oldu | Bağcılar Haber
Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
NÖBETÇİ ECZANELER
Son Dakika Haberler
Sesli okuma özelliği ile bu haberin başlık ve kısa özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz. SESLİ OKU OKUMAYI DURDUR

THY Avrupa Ligi’nde fikstür belli oldu

kategorisinde, 07 Tem 2017 tarihinde yayınlandı
THY Avrupa Ligi’nde fikstür belli oldu

Organizasyonun internet sitesinde yapılan açıklamada, ilk hafta karşılaşmalarının 12-13 Ekim’de yapılacağı bildirildi.

Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonunda geçen sezon şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Doğuş, ilk hafta maçında 12 Ekim’de ULEB Avrupa Kupası’nı kazanan İspanya ekibi Unicaja Malaga’ya konuk olacak.

Organizasyonda yer alan diğer Türk ekibi Anadolu Efes ise aynı gün bir başka İspanya temsilcisi Real Madrid’i ağırlayacak.

İlk haftanın programı
THY Avrupa Ligi 2017-2018 sezonu ilk hafta maç programı şu şekilde:

12 Ekim Perşembe:

Brose Bamberg (Almanya) – Maccabi FOX (İsrail)

CSKA Moskova (Rusya) – EA7 Emporio Armani Milan (İtalya)

Anadolu Efes – Real Madrid (İspanya)

Unicaja Malaga (İspanya) – Fenerbahçe Doğuş

Olympiakos (Yunanistan) – Baskonia (İspanya)

13 Ekim Cuma:

Barcelona Lassa (İspanya) – Panathinaikos Superfoods (Yunanistan)

Khimki (Rusya) – Valencia (İspanya)

Zalgiris (Litvanya) – Kızılyıldız (Sırbistan)

Türk takımlarının fikstürü
Türkiye’yi temsil edecek Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes’in 2017-2018 THY Avrupa Ligi ilk hafta maç programı şöyle:

1. Hafta:

12 Ekim: Anadolu Efes-Real Madrid, Unicaja Malaga-Fenerbahçe Doğuş

2. Hafta:

19 Ekim: EA7 Emporio Armani-Fenerbahçe Doğuş

20 Ekim: Valencia-Anadolu Efes

 

 

 

AA

YORUM YAZ