UEFA Şampiyonlar Ligi'nde 3. ön eleme turu kuraları çekildi | Bağcılar Haber
Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
NÖBETÇİ ECZANELER
Son Dakika Haberler
Sesli okuma özelliği ile bu haberin başlık ve kısa özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz. SESLİ OKU OKUMAYI DURDUR

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 3. ön eleme turu kuraları çekildi

kategorisinde, 14 Tem 2017 tarihinde yayınlandı
UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 3. ön eleme turu kuraları çekildi

İsviçre’nin Nyon kentinde düzenlenen kura çekimine 2. ön eleme turunu geçecek 17 takım ile organizasyona 3. ön eleme turumdan katılan takımlar yer aldı. Medipol Başakşehir, bu turda Belçika’nın Club Brugge takımıyla eşleşti.

Seribaşı olan ve olmayan takımlar ile liginde şampiyonluk yaşayan takımları birbirleriyle eşleştirmek amacıyla yeni formatta yapılan kura çekiminde eşleşmeler şöyle oluştu:

Lig rotası:
Steaua Bükreş (Romanya) – Viktoria Plzen (Çekya)

Nice (Fransa) – Ajax (Hollanda)

Dinamo Kiev (Ukrayna) – Young Boys (İsviçre)

AEK (Yunanistan) – CSKA Moskova (Rusya)

Club Brugge (Belçika) – Medipol Başakşehir (Türkiye)

Şampiyonlar rotası:
1. Grup:

Slavia Prag (Çekya)/BATE (Belarus) – Alashkert (Ermenistan)

Spartaks Jürmala (Letonya)/Astana (Kazakistan) – Mariehamn (Finlandiya)/Legia (Polonya)

Zrinjski (Bosna Hersek)/Maribor (Slovenya) – Hafnarfjördur (İzlanda)/Vikingur (Faroe Adaları)

Zilina (Slovakya)/Kopenhag (Danimarka) – Malmö (İsveç)/Vardar (Makedonya)

Linfield (Kuzey İrlanda)/Celtic (İskoçya) – Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti)/Rosenborg (Norveç)

2. Grup:
Hapoel Beer-Sheva (İsrail)/Honved (Macaristan) – Zalgiris (Litvanya)/Ludogorets (Bulgaristan)

Viitorul (Romanya) – APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)/Dudelange (Lüksemburg)

Hibernians (Malta)/Salzburg (Avusturya) – Rijeka (Hırvatistan)/The New Saints (Galler)

Karabağ (Azerbaycan)/Samtredia (Gürcistan) – Sheriff (Moldova)/Kukesi (Arnavutluk)

Partizan (Sırbistan)/Buducnost (Karadağ) – Olympiakos (Yunanistan)

 

AA

YORUM YAZ