![](http://xn--baclarhaber-utb9u.com/wp-content/themes/OneNews/img/logo.png)
Başkan Vergili İftarda Öğlebeli Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi
![Başkan Vergili İftarda Öğlebeli Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi Başkan Vergili İftarda Öğlebeli Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi](http://xn--baclarhaber-utb9u.com/wp-content/uploads/2024/03/baskan_vergili_iftarda_oglebeli_mahallesi_sakinleriyle_bir_araya_geldi_h60309.jpg)
Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Bu akşam iftar yemeğinde Öğlebeli Mahallesindeki hemşerilerimizle bir araya geldik. Ramazan ayının feyzini ve bereketini dostlarımızla birlikte yaşıyoruz” dedi.
Karabük Belediyesi
Yorumlara Kapalı