3.partinin 3.bölge vekil listesi | Bağcılar Haber
Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
NÖBETÇİ ECZANELER
Son Dakika Haberler
Sesli okuma özelliği ile bu haberin başlık ve kısa özetini sesli olarak dinleyebilirsiniz. SESLİ OKU OKUMAYI DURDUR

3.partinin 3.bölge vekil listesi

kategorisinde, 13 Nis 2015 tarihinde yayınlandı
3.partinin 3.bölge vekil listesi

AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE

1. MUSTAFA ŞENTOP
2. ÖZLEM ZENGİN
3. FEYZULLAH KIYIKLIK
4. MEHMET MUŞ
5. MEHMET DOĞAN KUBAT
6. TÜLAY KAYNARCA
7. ABDURRAHİM BOYNUKALIN
8. HARUN KARACA
9. UĞUR IŞILAK
10. MUSTAFA YENEROĞLU
11. MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU
12. MEHMET METİNER
13. HALİS DALKILIÇ
14. MAHMUT ÖVÜR
15. YILDIZ SEFERİNOĞLU
16. FATMA BETÜL SAYAN KAYA
17. TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
18. MEHMET BAYKAN
19. RESUL KURT
20. BETÜL BİRER
21. ABDULLAH BAŞCI
22. ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER
23. CELAL BABAYİĞİT
24. HAKAN BAHADIR
25. HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
26. YEŞİL AYTULUM TURUT
27. YASİN ZÜLBAHAROĞLU
28. ABDULLAH SADIKSOY
29. ARİF KALMAZ
30. FATMA NUR YAVUZ
31. FEVZİ DURMUŞ

MHP İSTANBUL 3. BÖLGE

1. MERAL AKŞENER
2. ATİLA KAYA
3. İSMAİL FARUK AKSU
4. ARZU ERDEM
5. FUAT ÇAKIROĞLU
6. MEHMET MÜFTÜOĞLU
7. ERDEM KARAKOÇ
8. MURAT TÜRKMEN
9. HAYATİ ARKAZ
10. AYŞE BIÇAK
11. ALPASLAN ALPASLAN AKARS
12. AHMET SAVAŞ ÇOLAK
13. BAHATTİN ŞENGÜL
14. IŞIL DAMLA ŞENER YAMANER
15. FAZLI YURDABAK
16. VOLKAN YILMAZ
17. HALİT TUNA
18. CELAL KARAPINAR
19. İSA İLYASOĞLU
20. GÖKHAN YAMANER
21. MESUT YILDIRIM
22. TAHİR PAK .
23. HAKAN ÇORAK
24. BÜNYAMİN ÇİFTÇİ
25. AYTEKİN HORASAN
26. SEVİNÇ GÜMÜŞ
27. SERDAR ÖKTEM
28. DİDEM KARATAŞ
29. KAMİL AKSU
30. EKREM SARISOY
31. MERRİN HASİPOĞLU

CHP İSTANBUL 3. BÖLGE

1. BİHLUN TAMAYLIGİL
2. İLHAN CİHANER
3. ENGİN ALTAY
4. ALİ ŞEKER
5. ERDOĞAN TOPRAK
6. EREN ERDEM
7. MURAT ÖZÇELİK
8. ZEYNEL EMRE
9. MEHMET BEKAROĞLU
10. SİBEL ÖZDEMİR
11. EMİNE GÜLİZAR
12. EFKAN BOLAÇ
13. ÖZGÜR KARABAT
14. SÜLEYMAN ÇELEBİ
15. HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
16. ERHAN BOZAN
17. TÜLAY ATEŞ
18. MEHTAP ALBAYRAK
19. RIZA AKPOLAT
20. HÜSEYİN AYDOĞDU
21. KEMAL ÇEBİ
22. NURCAN ŞANLI
23. ŞAHANIM METER
24. TAŞKAN UYSAL
25. İBRAHİM YENER
26. YEGÂNE GÜLEY T
27. HÜSEYİN AKSU
28. KEMAL DENİZ BOZKURT
29. SELAMİ DEĞİRMENCİ
30. SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR
31. ALİ ULVİ GÖKBULAK

YORUM YAZ